K20K0C-P05LFG0-350S
DigiKeys varenummer
1907-1295-ND
Producenter
Producentens varenummer
K20K0C-P05LFG0-350S
Beskrivelse
CONN RCPT FMALE 5P GOLD SLDR CUP
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
5 Cirkulært positionsstik Koblingsstik, Hunfatninger Loddekop
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
K20K0C-P05LFG0-350S Modeller
Kategori
Kappefinish
Krom over nikkel
Mfr
Kontaktfinish - Kobling
Guld
Serie
Farve
Sølv
Emballage
Bulk
IP (Ingress Protection)
IP68 - Støvtæt, Vandtæt
Varestatus
Aktiv
Funktioner
Hætte, Trækaflastning
Stikforbindelse type
Strømklassificering (AMPS)
7,5A
Antal positioner
5
Kabelåbning
0,118" – 0,138" (3,00mm – 3,50mm)
Kappestørrelse - Indsats
Driftstemperatur
-40°C – 120°C