S20F1C-P09MCC0-500S
DigiKeys varenummer
1907-1527-ND
Producenter
Producentens varenummer
S20F1C-P09MCC0-500S
Beskrivelse
CONN PLUG MALE 9P GOLD SLDR CUP
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
9 Cirkulært positionsstik Stik, Hanben Loddekop
Antal positioner
9
Strømklassificering (AMPS)
4A
Kappestørrelse - Indsats
Kabelåbning
0,177" – 0,197" (4,50mm – 5,00mm)
Driftstemperatur
-40°C – 120°C