K20F1C-P09LCC0-500S
DigiKeys varenummer
1907-1291-ND
Producenter
Producentens varenummer
K20F1C-P09LCC0-500S
Beskrivelse
CONN RCPT FMALE 9P GOLD SLDR CUP
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
9 Cirkulært positionsstik Koblingsstik, Hunfatninger Loddekop
Aktiv
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Antal positioner
9
Strømklassificering (AMPS)
4A
Kappestørrelse - Indsats
Kabelåbning
0,177" – 0,197" (4,50mm – 5,00mm)
Monteringstype
Frithængende (In-Line)
Driftstemperatur
-40°C – 120°C