K10F1C-P07LCC0-4500
DigiKeys varenummer
1907-1189-ND
Producenter
Producentens varenummer
K10F1C-P07LCC0-4500
Beskrivelse
CONN RCPT FMALE 7P GOLD SLDR CUP
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
7 Cirkulært positionsstik Koblingsstik, Hunfatninger Loddekop
Kategori
Kappefinish
Krom over nikkel
Mfr
Kontaktfinish - Kobling
Guld
Serie
Farve
Sølv
Emballage
Bulk
IP (Ingress Protection)
IP50 - Støvbeskyttet
Varestatus
Aktiv
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Stikforbindelse type
Funktioner
Hætte
Antal positioner
7
Strømklassificering (AMPS)
4A
Kappestørrelse - Indsats
Kabelåbning
0,157" – 0,177" (4,00mm – 4,50mm)
Monteringstype
Frithængende (In-Line)
Driftstemperatur
-40°C – 120°C