MRF300AN
DigiKeys varenummer
568-13956-ND
Producenter
Producentens varenummer
MRF300AN
Beskrivelse
RF MOSFET LDMOS 50V TO247
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
RF Mosfet 50 V 27MHz – 250MHz 28dB 300W TO-247
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
MRF300AN Modeller
Kategori
Spænding - Test
50 V
Effekt - Output
300W
Emballage
Rør
Monteringstype
Hulmontering
Pakke/hus
TO-247-3
Leverandørs enhedspakning
TO-247
Frekvens
27MHz – 250MHz