780-M26-213R001
780-M26-213R001
780-M26-213R001
DigiKeys varenummer
NOR1028-ND
Producenter
Producentens varenummer
780-M26-213R001
Beskrivelse
CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT
Detaljeret beskrivelse
26 position D-Sub, Høj tæthed Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
780-M26-213R001 Modeller
Kategori
Terminering
Loddemetal
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Strømklassificering (AMPS)
3A
Dielektrisk materiale
Polyamid (PA6T), Nylon 6T
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
2 (DA, A) høj tæthed
Driftstemperatur
-55°C – 105°C