380-015-213L001
380-015-213L001
380-015-213L001
DigiKeys varenummer
NOR1138-ND
Producenter
Producentens varenummer
380-015-213L001
Beskrivelse
CONN MICRO-D RCPT 15POS PNL MNT
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
15 position D-type, Micro-D Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
380-015-213L001 Modeller
Kategori
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (uden gevind)
Mfr
Terminering
Loddemetal
Serie
Kappemateriale, finish
Zinklegering, Forniklet
Emballage
Bakke
Kontaktfinish
Guld
Varestatus
Aktiv
Kontaktfinishs tykkelse
15,0µin (0,38µm)
Stikforbindelse udformning
Strømklassificering (AMPS)
1A
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Funktioner
Afskærmet
Antal positioner
Dielektrisk materiale
Polybutylen-terephthalat (PBT)
Antal rækker
2
Kontaktmateriale
Messing
Monteringstype
Driftstemperatur
-55°C – 85°C