180-M15-213R911
180-M15-213R911
180-M15-213R911
DigiKeys varenummer
180-M1591DFN-ND
Producenter
Producentens varenummer
180-M15-213R911
Beskrivelse
CONN D-SUB HD RCPT 15POS PNL MNT
Detaljeret beskrivelse
15 position D-Sub, Høj tæthed Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
180-M15-213R911 Modeller
Kategori
Terminering
Loddemetal
Strømklassificering (AMPS)
3A
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Funktioner
Kortlås, Afskærmet
Dielektrisk materiale
Polyamid (PA9T), Nylon 9T
Driftstemperatur
-55°C – 125°C