180-M15-203L021
180-M15-203L021
180-M15-203L021
DigiKeys varenummer
180-M1521FN-ND
Producenter
Producentens varenummer
180-M15-203L021
Beskrivelse
CONN D-SUB HD RCPT 15POS PNL MNT
Detaljeret beskrivelse
15 position D-Sub, Høj tæthed Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
180-M15-203L021 Modeller
Strømklassificering (AMPS)
3A
Stikforbindelse udformning
Funktioner
Afskærmet
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Dielektrisk materiale
Polybutylen-terephthalat (PBT), Glasfyldt
Monteringstype
Trådtykkelse
24-28 AWG
Driftstemperatur
-55°C – 125°C