174-E15-213R141 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
På lager: 129
Datablad
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
På lager: 1.036
Datablad
På lager: 3.975
På lager: 716
Amphenol CS (Commercial Products)
På lager: 480
Amphenol CS (FCI)
Amphenol CS (FCI)
15 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
174-E15-213R141
174-E15-213R141
174-E15-213R141
DigiKeys varenummer
174-115FEA-ND
Producenter
Producentens varenummer
174-E15-213R141
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
174-E15-213R141 Modeller
Strømklassificering (AMPS)
5A
Stikforbindelse udformning
Forskydningsafstand bagud
0,370" (9,40mm)
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Funktioner
Monteringsbeslag
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
2 (DA, A)
Kontaktmateriale
Messing
Driftstemperatur
-50°C – 100°C