173-E37-211R141 det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
NorComp Inc.
På lager: 32
Datablad
37 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
173-E37-211R141
DigiKeys varenummer
173-37FEA-ND
Producenter
Producentens varenummer
173-E37-211R141
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Terminering
Loddemetal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Belagt med gult kromat
Varestatus
Forældet
Strømklassificering (AMPS)
5A
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Forskydningsafstand bagud
0,283" (7,20mm)
Antal positioner
Funktioner
Monteringsbeslag
Driftstemperatur
-50°C – 100°C