173-E37-213R141
173-E37-213R141
173-E37-213R141
DigiKeys varenummer
173-137FEA-ND
Producenter
Producentens varenummer
173-E37-213R141
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
37 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
173-E37-213R141 Modeller
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Forniklet
Varestatus
Aktiv
Strømklassificering (AMPS)
5A
Stikforbindelse udformning
Forskydningsafstand bagud
0,283" (7,20mm)
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Funktioner
Monteringsbeslag
4 (DC, C)
Kontaktmateriale
Kobber
Driftstemperatur
-55°C – 125°C