172-E50-203R031
DigiKeys varenummer
4150FEA-ND
Producenter
Producentens varenummer
172-E50-203R031
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
50 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
172-E50-203R031 Modeller
Kategori
Terminering
Loddekop
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Forniklet
Varestatus
Aktiv
Strømklassificering (AMPS)
5A
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Farve
Hvid
Antal rækker
3
Dielektrisk materiale
Polybutylen-terephthalat (PBT)
Monteringstype
Trådtykkelse
20-26 AWG
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
5 (DD, D)
Driftstemperatur
-50°C – 100°C