172-E50-113R001
172-E50-113R001
172-E50-113R001
DigiKeys varenummer
1550MNEA-ND
Producenter
Producentens varenummer
172-E50-113R001
Beskrivelse
CONN D-SUB PLG 50POS PNL MT SLDR
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
50 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
172-E50-113R001 Modeller
Kategori
Terminering
Loddemetal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Forniklet
Varestatus
Aktiv
Strømklassificering (AMPS)
5A
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Funktioner
Jordingsindhak
Antal positioner
Farve
Hvid
Antal rækker
3
Dielektrisk materiale
Polyamid (PA6T), Nylon 6T
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
5 (DD, D)
Driftstemperatur
-50°C – 100°C