172-025-243R911
DigiKeys varenummer
37-172-025-243R911-ND
Producenter
Producentens varenummer
172-025-243R911
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT WW
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
25 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kategori
Primær materiale
Metal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Forniklet
Varestatus
Aktiv
Strømklassificering (AMPS)
5A
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Funktioner
Kortlås
Antal positioner
Spændingsklassifikation
500V
Dielektrisk materiale
Polyamid (PA6T), Nylon 6T
Messing
Flangefunktionalitet
Kortside (4-40); Anlægsside, Hunskruelås (4-40)
Driftstemperatur
-50°C – 100°C