RB521CS30L-QYL
DigiKeys varenummer
1727-RB521CS30L-QYLTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RB521CS30L-QYL
Beskrivelse
DIODE SCHOTTK 30V 100MA DFN10062
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Dioder 30 V 100mA Overflademontering DFN1006-2
Kategori
Strøm - Lækstrøm @ Vr
10 µA @ 10 V
Mfr
Kapacitans @ Vr, F
8pF @ 1V, 1MHz
Emballage
Tape & Reel (TR)
Klasse
Automotive
Varestatus
Aktiv
Kvalifikation
AEC-Q101
Teknologi
Monteringstype
Spænding - DC omvendt (Vr) (maks.)
30 V
Pakke/hus
Strøm - Gennemsnit ensrettet (Io)
100mA
Leverandørs enhedspakning
DFN1006-2
Spænding - Fremløb (Vf) (maks.) @ If
350 mV @ 10 mA
Driftstemperatur - Samling
150°C
Hastighed
Svagt signal =< 200mA (Io), Enhver hastighed