RB521CS30L,315 | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | RB521CS30L,315 |
Beskrivelse | DIODE SCHOTTK 30V 100MA DFN10062 |
Producentens standard leveringstid | 26 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | Dioder 30 V 100mA Overflademontering DFN1006-2 |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | RB521CS30L,315 Modeller |
Kategori | Strøm - Lækstrøm @ Vr 10 µA @ 10 V |
Mfr | Kapacitans @ Vr, F 8pF @ 1V, 1MHz |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Klasse Automotive |
Varestatus Aktiv | Kvalifikation AEC-Q101 |
Teknologi | Monteringstype |
Spænding - DC omvendt (Vr) (maks.) 30 V | Pakke/hus |
Strøm - Gennemsnit ensrettet (Io) 100mA | Leverandørs enhedspakning DFN1006-2 |
Spænding - Fremløb (Vf) (maks.) @ If 350 mV @ 10 mA | Driftstemperatur - Samling 150°C (maks.) |
Hastighed Svagt signal =< 200mA (Io), Enhver hastighed | Grundlæggende varenummer |