PSMN1R0-100ASEJ er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Nexperia USA Inc.
På lager: 0
Datablad
N-kanal 100 V 430A (Tc) 1,55kW (Tc) Overflademontering CCPAK1212
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
PSMN1R0-100ASEJ
DigiKeys varenummer
1727-PSMN1R0-100ASEJTR-ND - Tape & Reel (TR)
1727-PSMN1R0-100ASEJCT-ND - Afskåret tape (CT)
1727-PSMN1R0-100ASEJDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
PSMN1R0-100ASEJ
Beskrivelse
PSMN1R0-100ASE/SOT8000A/CCPAK1
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
PSMN1R0-100ASEJ Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks.) @ Id
3,6V @ 1mA
Mfr
Gate-ladning (Qg) (maks.) @ Vgs
509 nC @ 10 V
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks.)
±20V
Varestatus
Aktiv
Inputkapacitans (Ciss) (maks.) @ Vds
36460 pF @ 50 V
FET-type
Effektspredning (maks.)
1,55kW (Tc)
Teknologi
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Afladning til kildespænding (Vdss)
100 V
Monteringstype
Overflademontering
Strøm - Kontinuerlig afladning (Id) @ 25°C
Leverandørs enhedspakning
CCPAK1212
Drivspænding (maks. Rds til, min. Rds til)
10V
Pakke/hus
Rds on (maks.) @ Id, Vgs
1,04mOhm @ 25A, 10V