BZX84W-C68F kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Nexperia USA Inc.
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Nexperia USA Inc.
På lager: 0
Datablad
Rochester Electronics, LLC
Dioder – Zener 68 V 275 mW ±5% Overflademontering SOT-323
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.