NHD-3.5-320240MB-ASXN det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Focus LCDs
På lager: 19
Datablad
Displaymoduler – LCD, grafisk Transmitiv Rød, Grøn, Blå (RGB) TFT - farve Parallel, 24-bit (RGB) 3,5" (88,90mm) 320 x 240
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
10 Tips for Proper Display Handling from our Quality team
Mounting Bracket Advantages for TFT Displays
NHD-3.5-320240MB-ASXN
DigiKeys varenummer
NHD-3.5-320240MB-ASXN-ND
Producenter
Producentens varenummer
NHD-3.5-320240MB-ASXN
Beskrivelse
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.5"
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Synligt område
70,08mm B x 52,56mm H
Producenter
Newhaven Display Intl
Bagbelysning
LED - Hvid
Emballage
Bulk
Pixelopløsning
320 x 240
Varestatus
Forældet
Interface
Parallel, 24-bit (RGB)
Displaytype
TFT - farve
Grafikfarve
Rød, Grøn, Blå (RGB)
Displaytilstand
Transmitiv
Grundlæggende varenummer
Diagonal skærmstørrelse
3,5" (88,90mm)