E35RF-I-RS920-N
DigiKeys varenummer
2632-E35RF-I-RS920-N-ND
Producenter
Producentens varenummer
E35RF-I-RS920-N
Beskrivelse
3.5" IPS RGB SUNLIGHT READABLE
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Uden berøring Displaymoduler – LCD grafisk Transmitiv Rød, Grøn, Blå (RGB) TFT - farve 24-bit (RGB), SPI 3,5" (88,90mm) 320 x 240
Kategori
Diagonal skærmstørrelse
3,5" (88,90mm)
Synligt område
71,10mm B x 53,50mm H