NHD-1.5-128128ASC3 Back
NHD-1.5-128128ASC3
DigiKeys varenummer
NHD-1.5-128128ASC3-ND
Producenter
Producentens varenummer
NHD-1.5-128128ASC3
Beskrivelse
GRAPHIC DISPLAY OLED RGB 1.5"
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Displaymoduler – LCD grafisk Rød, Grøn, Blå (RGB) OLED - Passiv matrix SPI 1,5" (38,10mm) 128 x 128
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
NHD-1.5-128128ASC3 Modeller
Kategori
Pixelopløsning
128 x 128
Producenter
Newhaven Display Intl
Interface
SPI
Emballage
Boks
Controllertype
SSD1351
Varestatus
Aktiv
Grafikfarve
Rød, Grøn, Blå (RGB)
Displaytype
OLED - Passiv matrix
Baggrundsfarve
Sort
Diagonal skærmstørrelse
1,5" (38,10mm)
Punktstørrelse
0,14mm B x 0,19mm H
Synligt område
28,00mm B x 28,00mm H
Punktafstand
0,21mm B x 0,21mm H