STDCQS1-20M
DigiKeys varenummer
644-STDCQS1-20MTR-ND - Tape & Reel (TR)
644-STDCQS1-20MCT-ND - Afskåret tape (CT)
644-STDCQS1-20MDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
STDCQS1-20M
Beskrivelse
CRYSTAL 20.0000MHZ 8PF SMD
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
20 MHz ±15ppm Krystaller 8pF 100 Ohms 4-SMD, ingen leder
EDA/CAD-modeller
STDCQS1-20M Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
100 Ohms
Mfr
Driftstilstand
Fundamental
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Digi-Reel®
Klassificeringer
AEC-Q200
Overflademontering
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
20 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±50ppm
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenstolerance
±15ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)
Belastningskapacitans
8pF