CS08742-25M
DigiKeys varenummer
644-CS08742-25MTR-ND - Tape & Reel (TR)
644-CS08742-25MCT-ND - Afskåret tape (CT)
644-CS08742-25MDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CS08742-25M
Beskrivelse
CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
25 MHz ±15ppm Krystaller 20pF 80 Ohms 4-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CS08742-25M Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
80 Ohms
Mfr
Driftstilstand
Fundamental
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Klassificeringer
AEC-Q200
Monteringstype
Overflademontering
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
25 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2x1,6)
Frekvensstabilitet
±25ppm
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenstolerance
±15ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)
Belastningskapacitans
20pF