STDMUS2-32.768K
DigiKeys varenummer
644-STDMUS2-32.768KTR-ND - Tape & Reel (TR)
644-STDMUS2-32.768KCT-ND - Afskåret tape (CT)
644-STDMUS2-32.768KDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
STDMUS2-32.768K
Beskrivelse
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
32.768 kHz ±20ppm Krystaller 12,5pF 70 kOhms 2-SMD, ingen leder
EDA/CAD-modeller
STDMUS2-32.768K Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
70 kOhms
Mfr
Driftstilstand
Fundamental
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Digi-Reel®
Klassificeringer
AEC-Q200
Overflademontering
Type
kHz krystal (stemmegaffel)
Pakke/hus
Frekvens
32.768 kHz
Leverandørs enhedspakning
2-SMD (3,2x1,5)
Frekvenstolerance
±20ppm
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,059" B (3,20mm x 1,50mm)
Belastningskapacitans
12,5pF
Højde - Monteret (maks.)
0,035" (0,90mm)