CS08560-24.305M
DigiKeys varenummer
644-CS08560-24.305MTR-ND - Tape & Reel (TR)
644-CS08560-24.305MCT-ND - Afskåret tape (CT)
644-CS08560-24.305MDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CS08560-24.305M
Beskrivelse
CRYSTAL 24.3050MHZ 7PF SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
24.305 MHz Krystaller 7pF 80 Ohms 4-SMD, ingen leder
Kategori
Driftstilstand
Fundamental
Mfr
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Overflademontering
Pakke/hus
Type
MHz krystal
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2x1,6)
Frekvens
24.305 MHz
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Belastningskapacitans
7pF
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)
ESR (ækvivalent seriemodstand)
80 Ohms