UWS-24/2-Q12P-C
DigiKeys varenummer
811-UWS-24/2-Q12P-C-ND
Producenter
Producentens varenummer
UWS-24/2-Q12P-C
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 24V 48W
Producentens standard leveringstid
43 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Isoleret modul DC-DC-omformere 1 Output 24V 2A 9V - 36V Indgang
Kategori
Spænding - Isolering
2.25 kV
Funktioner
Justerbart output, Fjernbetjent til/fra, Fjernkontrol
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (med reduktion)
Varestatus
Aktiv
Effektivitet
91%
Pakke/hus
1/16 Brick
Spænding - Input (min.)
9V
Størrelse/dimension
1,30" L x 0,90" B x 0,36" H (33,0mm x 22,9mm x 9,1mm)
Spænding - Input (maks.)
36V
Leverandørs enhedspakning
1/16 Brick
Spænding - Output 1
Styringsfunktioner
Aktivér, Aktiv høj
Strøm - Output (maks.)
2A
Godkendelsesagentur
cURus
Effekt (Watt)
48 W