GRM1885C2A181GA01D kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Murata Electronics
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Murata Electronics
På lager: 0
Datablad
Walsin Technology Corporation
KEMET
YAGEO
Cal-Chip Electronics, Inc.
Cal-Chip Electronics, Inc.
Walsin Technology Corporation
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
180 pF ±2% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
GRM1885C2A181GA01D
DigiKeys varenummer
GRM1885C2A181GA01D-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
GRM1885C2A181GA01D
Beskrivelse
CAP CER 180PF 100V C0G/NP0 0603
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
GRM1885C2A181GA01D Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Varestatus
Ikke til nye design
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±2%
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,90mm)