GCM21BR71H224MA37K kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Murata Electronics
På lager: 0
Murata Electronics
På lager: 0
Datablad
KEMET
KEMET
TDK
På lager: 40
TDK
0.22 µF ±20% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
GCM21BR71H224MA37K
DigiKeys varenummer
490-GCM21BR71H224MA37KTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
GCM21BR71H224MA37K
Beskrivelse
CAP CER 0.22UF 50V X7R 0805
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
GCM21BR71H224MA37K Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,057" (1,45mm)