CGA4J2X7R1H224M125AE
DigiKeys varenummer
445-CGA4J2X7R1H224M125AETR-ND - Tape & Reel (TR)
445-CGA4J2X7R1H224M125AECT-ND - Afskåret tape (CT)
445-CGA4J2X7R1H224M125AEDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CGA4J2X7R1H224M125AE
Beskrivelse
CAP CER 0.22UF 50V X7R 0805
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.22 µF ±20% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CGA4J2X7R1H224M125AE Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Blød terminering
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,059" (1,50mm)