GCM1885C2A331FA16J kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Murata Electronics
På lager: 31.625
Datablad
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 0
Datablad
KEMET
330 pF ±1% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
GCM1885C2A331FA16J
DigiKeys varenummer
490-GCM1885C2A331FA16JTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
GCM1885C2A331FA16J
Beskrivelse
CAP CER 330PF 100V C0G/NP0 0603
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
GCM1885C2A331FA16J Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±1%
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,90mm)