C0603C331F1GACAUTO
DigiKeys varenummer
399-C0603C331F1GACAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0603C331F1GACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 330PF 100V C0G/NP0 0603
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
330 pF ±1% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C0603C331F1GACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±1%
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,034" (0,87mm)