GCM1555C1H820GA16J kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Murata Electronics
På lager: 32.506
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Murata Electronics
På lager: 0
Datablad
82 pF ±2% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0402 (1005 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
GCM1555C1H820GA16J
DigiKeys varenummer
490-GCM1555C1H820GA16JTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
GCM1555C1H820GA16J
Beskrivelse
CAP CER 82PF 50V C0G/NP0 0402
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
GCM1555C1H820GA16J Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
AEC-Q200
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±2%
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)