GCM1555C1H820GA16D | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | GCM1555C1H820GA16D |
Beskrivelse | CAP CER 82PF 50V C0G/NP0 0402 |
Producentens standard leveringstid | 21 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 82 pF ±2% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0402 (1005 metrisk) |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | GCM1555C1H820GA16D Modeller |
Kategori | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Mfr | Klassificeringer AEC-Q200 |
Serie | Applikationer |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Monteringstype |
Varestatus Aktiv | Pakke/hus 0402 (1005 metrisk) |
Kapacitans | Størrelse/dimension 0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm) |
Tolerance ±2% | Tykkelse (maks.) 0,022" (0,55mm) |