DLW5BTH142TQ2L
DigiKeys varenummer
490-DLW5BTH142TQ2LTR-ND - Tape & Reel (TR)
490-DLW5BTH142TQ2LCT-ND - Afskåret tape (CT)
490-DLW5BTH142TQ2LDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
DLW5BTH142TQ2L
Beskrivelse
CMC 1.5A 2LN 1.4KOHM SMD AECQ200
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2 Fælles linje mode-spole Overflademontering 1.4 kOhms @ 100 MHz 1,5A DCR 56mOhm
EDA/CAD-modeller
DLW5BTH142TQ2L Modeller
Kategori
DC-modstand (DCR) (maks.)
56mOhm
Spændingsklassifikation - DC
50V
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Digi-Reel®
Klassificeringer
AEC-Q200
Filtertype
Strøm, Signallinje
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,197" B (5,00mm x 5,00mm)
Højde (maks.)
0,098" (2,50mm)
Impedans @ frekvens
1.4 kOhms @ 100 MHz
Strømklassificering (maks.)
1,5A