DLM0QSB120HY2D
DigiKeys varenummer
490-DLM0QSB120HY2DTR-ND - Tape & Reel (TR)
490-DLM0QSB120HY2DCT-ND - Afskåret tape (CT)
490-DLM0QSB120HY2DDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
DLM0QSB120HY2D
Beskrivelse
CMC 150MA 2LN 12 OHM SMD
Detaljeret beskrivelse
2 Fælles linje mode-spole Overflademontering 12 Ohms @ 100 MHz 150mA DCR 2Ohm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
DLM0QSB120HY2D Modeller
Kategori
Strømklassificering (maks.)
150mA
DC-modstand (DCR) (maks.)
2Ohm
Serie
Spændingsklassifikation - DC
5V
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Filtertype
Strøm, Signallinje
Størrelse/dimension
0,026" L x 0,020" B (0,65mm x 0,50mm)
Højde (maks.)
0,014" (0,35mm)
Impedans @ frekvens
12 Ohms @ 100 MHz