CSTNE20M0V53Z000R0
DigiKeys varenummer
490-17955-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-17955-1-ND - Afskåret tape (CT)
490-17955-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CSTNE20M0V53Z000R0
Beskrivelse
CERAMIC RES 20.0000MHZ 15PF SMD
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
20 MHz Keramisk Resonatorer Indbygget kondensator 15 pF ±0,3% 40 Ohms -40°C – 125°C Overflademontering
EDA/CAD-modeller
CSTNE20M0V53Z000R0 Modeller
Funktioner
Indbygget kondensator
Producenter
Murata Electronics
Kapacitans
15 pF
Serie
Impedans
40 Ohms
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Monteringstype
Overflademontering
Type
Keramisk
Pakke/hus
3-SMD, ikke-standard
Frekvens
20 MHz
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,051" B (3,20mm x 1,30mm)
Frekvensstabilitet
±0,3%
Højde
0,039" (1,00mm)
Frekvenstolerance
±0,5%