CPDH3V3UP-HF
DigiKeys varenummer
641-1486-2-ND - Tape & Reel (TR)
641-1486-1-ND - Afskåret tape (CT)
641-1486-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CPDH3V3UP-HF
Beskrivelse
TVS DIODE 3.3VWM 8VC SOD523
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
8V Klemme 5A (8/20µs) Ipp TVS – Dioder Overflademontering SOD-523
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CPDH3V3UP-HF Modeller
Kategori
Effekt - Peak-impuls
40W
Kapacitans @ frekvens
12pF @ 1MHz
Type
Zener
Driftstemperatur
-55°C – 125°C (TJ)
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
3,3V
Pakke/hus
SC-79, SOD-523
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
8V
Leverandørs enhedspakning
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
5A (8/20µs)