BLM31KN471SN1L
DigiKeys varenummer
490-16530-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-16530-1-ND - Afskåret tape (CT)
490-16530-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
BLM31KN471SN1L
Beskrivelse
FERRITE BEAD 470 OHM 1206 1LN
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
470 Ohms @ 100 MHz 1 Strømlinje Ferritstøjfiltre og -chips 1206 (3216 metrisk) 4A 20mOhm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
BLM31KN471SN1L Modeller
Kategori
Strømklassificering (maks.)
4A
Producenter
Murata Electronics
DC-modstand (DCR) (maks.)
20mOhm
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Filtertype
Strømlinje
Højde (maks.)
0,071" (1,80mm)
Antal linjer
1
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Impedans @ frekvens
470 Ohms @ 100 MHz