ECS-240-18-23B-JTM-TR
DigiKeys varenummer
XC3081TR-ND - Tape & Reel (TR)
XC3081CT-ND - Afskåret tape (CT)
XC3081DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECS-240-18-23B-JTM-TR
Beskrivelse
CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
24 MHz ±20ppm Krystaller 18pF 30 Ohms 4-SMD, ingen leder
EDA/CAD-modeller
ECS-240-18-23B-JTM-TR Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
18pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
30 Ohms
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Frekvens
24 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (6x3,5)
Frekvensstabilitet
±20ppm
Størrelse/dimension
0,236" L x 0,138" B (6,00mm x 3,50mm)
Frekvenstolerance
±20ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,043" (1,10mm)