BLM21AG121SH1D
DigiKeys varenummer
490-11038-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-11038-1-ND - Afskåret tape (CT)
490-11038-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
BLM21AG121SH1D
Beskrivelse
FERRITE BEAD 120 OHM 0805 1LN
Detaljeret beskrivelse
120 Ohms @ 100 MHz 1 Ferritstøjfiltre og -chips 0805 (2012 metrisk) 800mA 100mOhm
EDA/CAD-modeller
BLM21AG121SH1D Modeller
Kategori
DC-modstand (DCR) (maks.)
100mOhm
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Højde (maks.)
0,041" (1,05mm)
Impedans @ frekvens
120 Ohms @ 100 MHz
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Strømklassificering (maks.)
800mA