BLM21AG102SH1D
DigiKeys varenummer
490-10664-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-10664-1-ND - Afskåret tape (CT)
490-10664-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
BLM21AG102SH1D
Beskrivelse
FERRITE BEAD 1 KOHM 0805 1LN
Producentens standard leveringstid
27 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 kOhms @ 100 MHz 1 Ferritstøjfiltre og -chips 0805 (2012 metrisk) 500mA 280mOhm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
BLM21AG102SH1D Modeller
Kategori
DC-modstand (DCR) (maks.)
280mOhm
Producenter
Murata Electronics
Klassificeringer
AEC-Q200
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Antal linjer
1
Højde (maks.)
0,041" (1,05mm)
Impedans @ frekvens
1 kOhms @ 100 MHz
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Strømklassificering (maks.)
500mA