BLM15GA750SN1D
DigiKeys varenummer
490-5199-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-5199-1-ND - Afskåret tape (CT)
490-5199-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
BLM15GA750SN1D
Beskrivelse
FERRITE BEAD 75 OHM 0402 1LN
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
75 Ohms @ 100 MHz 1 Signallinje Ferritstøjfiltre og -chips 0402 (1005 metrisk) 200mA 1,3Ohm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
BLM15GA750SN1D Modeller
Kategori
Strømklassificering (maks.)
200mA
Producenter
Murata Electronics
DC-modstand (DCR) (maks.)
1,3Ohm
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Filtertype
Signallinje
Højde (maks.)
0,022" (0,55mm)
Antal linjer
1
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,022" B (1,00mm x 0,55mm)
Impedans @ frekvens
75 Ohms @ 100 MHz