BU-P1166-60-0
DigiKeys varenummer
314-1292-ND
Producenter
Producentens varenummer
BU-P1166-60-0
Beskrivelse
TEST LEAD BANANA TO GATOR 60"
Detaljeret beskrivelse
60,0" (1524,00mm) Bananstik, Enkelt, Kan stables til Krokodillenæb, Isoleret Forbindelsesledning (patch) 1000V (1kV)
Kategori
Kabellængde
60,0" (1524,00mm)
Indhold
1 leder, sort
Trådtykkelse
18 AWG
Spænding - Nominel
1000V (1kV)
Strømklassificering (AMPS)
10A
Flere ressourcer
På lager: 87
Alternativ farve
TEST LEAD BANANA TO GATOR 60"
På lager: 57
Alternativ længde
TEST LEAD BANANA TO GATOR 12"
På lager: 85
TEST LEAD BANANA TO GATOR 24"
På lager: 0
TEST LEAD BANANA TO GATOR 36"
På lager: 227
TEST LEAD BANANA TO GATOR 48"