BU-P1166-36-0
DigiKeys varenummer
314-1288-ND
Producenter
Producentens varenummer
BU-P1166-36-0
Beskrivelse
TEST LEAD BANANA TO GATOR 36"
Producentens standard leveringstid
3 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
36,0" (914,40mm) Bananstik, Enkelt, Kan stables til Krokodillenæb, Isoleret Forbindelsesledning (patch) 1000V (1kV)
Kategori
Kabellængde
36,0" (914,40mm)
Producenter
Mueller Electric Co
Type
Forbindelsesledning (patch)
Serie
Indhold
1 leder, sort
Emballage
Bulk
Materiale - Isolering
Polyvinylklorid (PVC)
Varestatus
Aktiv
Trådtykkelse
18 AWG
Stablingsmetode
Multistakning, Front og vertikalt
Spænding - Nominel
1000V (1kV)
Konfiguration
Bananstik til krokodillenæb
Strømklassificering (AMPS)
10A
1. stikforbindelse
Bananstik, Enkelt, Kan stables
Grundlæggende varenummer
2. stikforbindelse
Krokodillenæb, Isoleret
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
På lager: 227
Kontroller for yderligere indgående lager
Bulk
Antal Enhedspris Udv. pris
Alternativ farve
TEST LEAD BANANA TO GATOR 36"
På lager: 482
Alternativ længde
TEST LEAD BANANA TO GATOR 12"
På lager: 85
TEST LEAD BANANA TO GATOR 24"
På lager: 0
TEST LEAD BANANA TO GATOR 48"
På lager: 5
TEST LEAD BANANA TO GATOR 60"