BU-4150091250
DigiKeys varenummer
314-BU-4150091250-ND
Producenter
Producentens varenummer
BU-4150091250
Beskrivelse
CBL ASSY U.FL-SMA PLG-PLG 9.84
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kabelmontering koaksial U.FL (UMCC) til SMA 1,37mm UD koaksialkabel 9,843" (250,00mm)
Kategori
2. Kontakts køn
Længde
9,843" (250,00mm)
Kabeltype
1,37mm UD koaksialkabel
Kabel-impedans
50 Ohms
Type
U.FL (UMCC) til SMA
Tilslutnings-impedans
50 Ohms
1. stikforbindelse
U.FL-stik (han) (UMCC), højrevinklet
Generel impedans
50 Ohms
Frekvens - Maks.
6 GHz
Farve
Sort
2. stikforbindelse
SMA-stik (han)
Driftstemperatur
-65°C – 165°C