CSH-SGFB-100-UFFR
DigiKeys varenummer
343-CSH-SGFB-100-UFFR-ND
Producenter
Producentens varenummer
CSH-SGFB-100-UFFR
Beskrivelse
COAX CBL U.FL TO SMA 3.9"
Producentens standard leveringstid
5 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kabelmontering koaksial U.FL (UMCC) til SMA 1,32mm UD koaksialkabel 3,937" (100,00mm)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CSH-SGFB-100-UFFR Modeller
Kategori
2. Kontakts køn
Hun
Producenter
TE Connectivity Linx
2. stikforbindelse, monteringstype
Frithængende (In-Line)
Emballage
Pose
Længde
3,937" (100,00mm)
Varestatus
Aktiv
Kabeltype
1,32mm UD koaksialkabel
Type
U.FL (UMCC) til SMA
Generel impedans
50 Ohms
1. stikforbindelse
SMA-stik (hun)
Farve
Sort
1. Kontakts køn
Hun
Funktioner
Afskærmet
1. stikforbindelse, monteringstype
Panelmontering
Driftstemperatur
-40°C – 90°C