BU-4150029012
DigiKeys varenummer
314-BU-4150029012-ND
Producenter
Producentens varenummer
BU-4150029012
Beskrivelse
COAX CBL SMA TO SMA 12"
Producentens standard leveringstid
2 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kabelmontering koaksial SMA til SMA RG-316 12,00" (304,80mm)
Længde
12,00" (304,80mm)
Serie
Kabeltype
RG-316
Kabel-impedans
50 Ohms
Tilslutnings-impedans
50 Ohms
Type
SMA til SMA
Generel impedans
50 Ohms
1. stikforbindelse
SMA-stik (han)
Frekvens - Maks.
3 GHz
Farve
Kobber
1. stikforbindelse, monteringstype
Frithængende (In-Line)
Funktioner
Afskærmet
2. stikforbindelse
SMA-stik (han)
Driftstemperatur
-65°C – 150°C