BU-4150028036
DigiKeys varenummer
314-BU-4150028036-ND
Producenter
Producentens varenummer
BU-4150028036
Beskrivelse
COAX CBL BNC TO SMA 36"
Producentens standard leveringstid
2 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kabelmontering koaksial BNC til SMA RG-316 36,00" (914,40mm)
Længde
36,00" (914,40mm)
Serie
Kabeltype
RG-316
Kabel-impedans
50 Ohms
Tilslutnings-impedans
50 Ohms
Type
BNC til SMA
Generel impedans
50 Ohms
1. stikforbindelse
BNC hanstik
Frekvens - Maks.
3 GHz
Farve
Kobber
1. stikforbindelse, monteringstype
Frithængende (In-Line)
Funktioner
Afskærmet
2. stikforbindelse
SMA-stik (han)
Driftstemperatur
-65°C – 150°C