0430300003-12-R0
DigiKeys varenummer
0430300003-12-R0-ND
Producenter
Producentens varenummer
0430300003-12-R0
Beskrivelse
12" PRE-CRIMP A2040R RED
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Rød 20 AWG Jumper ledning Fatning til kabel (rund) Guld 12,0" (304,8mm)
Kategori
Trådtykkelse
20 AWG
Kontaktfinish
Guld
Serie
Farve
Rød
Kontaktfinishs tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Kontaktende
Fatning til kabel (rund)
Længde
12,0" (304,8mm)
Grundlæggende varenummer
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
På lager: 310
Kontroller for yderligere indgående lager
Vare med merværdi
Bulk
Antal Enhedspris Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ farve
12" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
På lager: 0
12" PRE-CRIMP A2040B BLACK
På lager: 565
12" PRE-CRIMP A2040G GREEN
På lager: 270
12" PRE-CRIMP A2040L BLUE
På lager: 0
12" PRE-CRIMP A2040N BROWN
Alternativ længde
2" PRE-CRIMP A2040R RED
3" PRE-CRIMP A2040R RED
4" PRE-CRIMP A2040R RED
5" PRE-CRIMP A2040R RED
6" PRE-CRIMP A2040R RED